Podziel się swoim pomysłem na Majówkę z UG!

Już 24 maja odbędzie się kolejna edycja „Majówki z UG”. W minionych latach studenci, doktoranci, pracownicy, a także dzieci, młodzież i ich opiekunowie korzystali z różnych atrakcji - od występów artystycznych, przez loterie, po dmuchańce, malowanie buziek czy słodkie i wytrawne poczęstunki.

W tym roku Centrum Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej UG chce również Was zaangażować w organizację tego wydarzenia, dlatego czekamy na Wasze pomysły!

Zeskanujcie kod QR i zgłoście swój pomysł na majówkową atrakcję. Spośród Waszych propozycji wybierzemy najciekawsze, które postaramy się zrealizować. Na Wasze pomysły czekamy do 6 maja!

Data publikacji: wtorek, 23. Kwiecień 2024 - 15:32; osoba wprowadzająca: Anna Król Ostatnia zmiana: wtorek, 23. Kwiecień 2024 - 15:36; osoba wprowadzająca: Anna Król